Motto:
" Neučíme se pro školu, ale pro život"
                   Seneca
Volejte +420 731 456 119
Prodej PC
Školící centrum
Kopírování
Kontakt
Servis PC
Hlavní stránka

© Ing. Josef Pelant 2011

Optimalizováno pro 1280 x 1024
e - Shop
Fotogalerie - učebny
Nabídka školení
Ke stažení
Školící cenrum
                     Nacházíme se v Žatci na ulici Masarykova 355. Zde můžete vidět celkový pohled na budovu včetně vchodu ze štítu. Pokud si chcete prohlédnout fotografie, prosím zde.    
        
                     Učebna počítačové výuky má kapacitu dvanáct míst pro žáky a pedagoga. Každé pracovní místo je vybaveno samostatným počítačem.  Součástí vybavení počítačů je Windows XP Professional, MS Office 2007, účetní program POHODA 2011, ÚČTO 2011 a několik dalších užitečných prográmků. Také každý počítač má svou mailovou schránku. Stejné vybavení má i počítač pedagoga, který má k dispozici navíc dataprojektor pro názornou výuku a síťové disky stanic žáků. Všechny počítače jsou připojeny k síti a k internetu. Pokud si chcete prohlédnout fotografie, prosím zde.

                     Učebna počítačové a teoretické výuky  má také kapacitu  dvanáct míst pro žáky a pedagoga. Pro usnadnění výkladu pedagoga má k dispozici magnetickou tabuli, která v případě potřeby může sloužit jako
tabule pro psaní vodovými značkovači a flipchart. Dle potřeby je možné se v této učebně připojit k počítačové síti a k internetu. V této učebně je bezdátové připojení. Pokud si chcete prohlédnout fotografie, prosím zde.   

                     Učebna teoretické výuky slouží pouze pro přednášení teoretické látky. Má kapacitu  dvanáct míst pro žáky a pedagoga. Pedagog má k dispozici magnetickou tabuli, která v případě potřeby může sloužit jako tabule pro psaní vodovými značkovači. Pokud si chcete prohlédnout fotografie, prosím zde.

                     Vestibul s recepcí slouží pro absolventy jako posezení a místo odpočinku při přestávkách mezi vyučovacími hodinami. Pokud si chcete prohlédnout fotografie, prosím zde.

                     Kuchyňka je zde nejen pro potřeby pedagoga, ale i pro potřeby absloventů, kteří si zde mohou uvařit kávu, čaj, popřípadě ohřát donesené jídlo. Pokud si chcete prohlédnout fotografie, prosím zde.
Získané akreditace
Fotogalerie