Motto:
" Neučíme se pro školu, ale pro život"
                   Seneca
Volejte +420 731 456 119
Prodej PC
Školící centrum
Kopírování
Kontakt
Servis PC
Hlavní stránka

© Ing. Josef Pelant 2011

Optimalizováno pro 1280 x 1024
e - Shop
Nabídka školení
Získané akreditace
Nabídka školení
Fotogalerie - učebny
Ke stažení
Školící cenrum
                            Obsluha osobního počítače - rozsah 80 hodin
Uchazeč v tomto kurzu se seznámí s obsluhou PC, informaceni ohledně internetu a sítí. V další části se naučí pracovat s MS Word, MS Excel, MS Access a MS PowerPoint. Při úspěšném složení testů obdrží osvědčení o rekvalifikaci.  

                            Obsluha osobního počítače - rozsah 200 hodin
Uchazeč v tomto kurzu se seznámí s obsluhou PC, informaceni ohledně internetu a sítí. V další části se naučí pracovat s MS Word, MS Excel, MS Access a MS PowerPoint. Nedílnou součástí tohoto kurzu je výuka anglického jazyka. Při úspěšném složení testů obdrží osvědčení o rekvalifikaci.

                            Tvorba webových stránek - rozsah 80 hodin
Uchazeč v tomto kurzu se seznámí s obsluhou PC, informaceni ohledně internetu a sítí.  Naučí se pracovat s webovými editory - NVU a bude si schopen sám vytvořit webové stránky.  Při úspěšném složení testů obdrží osvědčení o rekvalifikaci.

                            Účetnictví a daňová evidence - rozsah 130 hodin
Uchazeč v tomto kurzu se seznání se zásadani vedení podvojného účetnictví a daňové evidence. Seznámí se se souvisejícími zákony, naučí se pracovat s daňovými přiznání pro různé druny daní. Při úspěšném složení testů obdrží osvědčení o rekvalifikaci.

                            Účetnictví a daňová evidence s využitím výpočetní techniky - rozsah 170 hodin
Uchazeč v tomto kurzu se seznání se zásadani vedení podvojného účetnictví a daňové evidence. Seznámí se se souvisejícími zákony, naučí se pracovat s daňovými přiznání pro různé druny daní. Prakticky se seznámí s vedením účetnictví a daňové evidence pomocí PC. Podvojné účetnictví se vede na programu POHODA 2011 a daňová evidence v programu ÚČTO 2011.  Při úspěšném složení testů obdrží osvědčení o rekvalifikaci.

                            Manikůra včetně nehtové modeláže - rozsah 240 hodin
Uchazeč v tomto kurzu se naučí provádět manikůru rukou, bude umět budoucímu zákazníkovi poradit vzhledem k jeho zdravotnímu stavu nejlepší způsob ošetření jeho rukou . Také se naučí zhotovovat nehtovou modeláž pomocí nehtových tipů v souladu s novými technologiemi. Při úspěšném složení testů obdrží osvědčení o rekvalifikaci.

                            Poradenská činnost "Finanční gramotnost" - rozsah 40 hodin
Uchazeč se seznámí se zásadami hospodaření, plánování a určování priorit ohledně investování svých finančních prostředků. Cílem je aby uchazeč byl schopen se vyvarovat vzniku dluhové pasti ze které je únik velice těžký,
                          
                            Počítačová grafika a digitální fotografie - rozsah 40 hodin 
Uchazeč se naučí rozlišovat jednotlivé druhy grafických formátů. Základní členění grafiky na rastrovou a vektorovou grafiku a využití grafických editorů pro tyto druhy grafiky. Naučí se zpracovávat a upravovat digitální fotografie včetně retuše.